Serwis samochodowy Audi kraków

Serwis samochodowy Audi

Audi jest uznawane za jeden z najmniej awaryjnych modeli. Cieszy się dużą popularnością i jest uznawany za samochód na lata. Ma bardzo dobrą blachę, więc korozja nie jest mu straszna. Model A4 jest od dawna liderem wśród aut używanych. Jako serwis Audi Kraków  potwierdzamy tę opinię, to dobry samochód, jednak jak wszystkie czasami musi odwiedzić warsztat. Naprawy mogą wymagać zarówno standardowe podzespoły jak układ hamulcowy, amortyzatory, jak i te części, które naprawia się rzadziej.

Co najczęściej psuje się w Audi?

  • skrzynia biegów — dotyczy najbardziej Multitronik
  • zawieszenie 
  • elektronika
  • usterki silników wysokoprężnych

 

W naszym serwisie zajmujemy się naprawą wszystkich modeli Audi. Jeśli szukasz dobrego mechanika, to dobrze trafiłeś. Serwis samochodowy Audi Kraków da Ci gwarancję, że nie tylko prawidłowo zdiagnozujemy problem, ale także sprawnie go usuniemy. Specjaliści pracujący w naszym warsztacie posiadają fachową wiedzę, ponieważ od lat naprawiają niemieckie samochody. Kontakt z marką i obserwacje problemów, które mogą dotyczyć poszczególnych modeli, pozwoliły nam wypracować pewne schematy postępowania. Naprawy wykonywane w ten sposób nie tylko szybko pozwalają usunąć wadę, ale i gwarantują, że część nie popsuje się ponownie przez długi czas. 

Czym zajmuje się serwis Audi ?

Oddając nam samochód, masz pewność, że na podstawie zgłoszonych przez Ciebie objawów dokonamy kompleksowego przeglądu, tak abyś bezpiecznie mógł ruszać w trasę. Podczas napraw stosujemy zarówno oryginalne części, jak i dobrej jakości zamienniki, które są równie dobrym wyborem. Zakres prac oraz szczegóły naprawy za każdym razem ustalamy z klientem. Nie bój się wygórowanych cen. Jesteśmy profesjonalistami, ale staramy się, aby nasz cennik był rozsądny i dostępny dla wielu kierowców. 

Jeśli bezskutecznie szukasz mechanik audi Kraków, pomyśl o naszych usługach. Rozprawimy się z każdą usterką. Posiadamy fachowy sprzęt do napraw, który pomaga nam w codziennej pracy, a klientom daje gwarancję prawidłowego wykonania usługi. 

Ostatnie posty z naszego bloga motoryzacyjnego

Categories

MASZ PYTANIE ?

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Na wszystkie Państwa pytanie chętnie odpowiemy.