Serwis klimatyzacji kraków

Serwis klimatyzacji Kraków - zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Coraz trudniej znaleźć auto bez klimatyzacji. To udogodnienie, które pozwala na zachowanie optymalnej temperatury wewnątrz pojazdu bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Pokochały ją miliony ludzi na całym świecie. Dzięki niej możemy czuć się zawsze komfortowo. Klimatyzacja wymaga jednak regulowanego serwisowania, w celu ochrony naszego zdrowia i zachowania najwyżej sprawności. Jak wygląda kompleksowy serwis klimatyzacji? Ciekawi? Zaczynamy! 

Dobry serwis klimatyzacji samochodowej Kraków - odwiedź nas już dziś !

Przeprowadzenie kompleksowego serwisu klimatyzacji samochodowej zaleca się wykonywać raz w roku. Polega na wymianie czynnika, filtra kabinowego oraz odgrzybianiu. Najczęściej wykonywaną usługą jest nabijanie klimatyzacji w Krakowie. Rocznie z układa ulatnia się około 10% czynnika roboczego klimatyzacji, co jest procesem naturalnym. Dobry serwis klimatyzacji samochodowej Kraków jest w stanie po analizie wywnioskować, czy czynnik ulatnia się naturalnie, czy jest spowodowany nieszczelnością. 

Po analizie, nabijanie klimatyzacji w Krakowie, odbywa się nowym czynnikiem roboczym w połączeniu z olejem do smarowania kompresora. Ważne, by dobrać odpowiedni olej. Różne kompresory mają bardzo różne wymagania.

Serwis klimatyzacji Kraków cennik - nie warto przepłacać !

Cena za przeprowadzenie serwisu klimatyzacji w Krakowie jest zróżnicowana ze względu na wykonane przez doświadczonych mechaników czynności. Jeśli klimatyzacja będzie wymagała jedynie odgrzybienia i wymiany filtra kabinowego, cena będzie znacznie korzystniejsza niż w przypadku nabijania klimatyzacji czy diagnostyki nieszczelności. Wszystko zależy od indywidualnego przypadku. Z całą pewnością ceny oferowanych przez nas usług nie są wygórowane. 

Zadbaj o swój samochód w profesjonalnym warsztacie samochodowym

Auto to niezbędny środek transportu, który znacznie ułatwia nam codzienne funkcjonowanie. Odpowiedni serwis klimatyzacji Kraków czy wymiana sprzęgła bądź wymiana rozrządu sprawią, że auto będzie służyć nam w dobrym stanie przez długi czas.

Ostatnie posty z naszego bloga motoryzacyjnego

Categories

MASZ PYTANIE ?

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Na wszystkie Państwa pytanie chętnie odpowiemy.