Serwis samochodowy Citroen kraków

Serwis samochodowy Citroen

Citroen, to francuska marka, która reklamuje się jako producent ekonomicznych, komfortowych samochodów. Modele C3 oraz C4 są bardzo popularne na polskich drogach. Auto wyróżnia się piękną stylistyką wnętrza i rozsądnym spalaniem. W naszym serwisie spotykamy wielu wiernych fanów tej marki. Wśród naszych mechaników są także prywatni zwolennicy tych uniwersalnych samochodów. Jeśli jeździsz na co dzień takim autem odwiedź serwis Citroen Kraków, który szybko i profesjonalnie przywróci sprawność Twojego pojazdu. 

Co najczęściej psuje się w Citroenie ?

  • tylna belka skrętna,
  • elektryka,
  • korozja blachy,
  • przednie zawieszenie,
  • klocki i tarcze hamulcowe.

Plusem napraw Citroena jest łatwa dostępność części zamiennych oraz ich rozsądna cena. Naprawa elektryki bywa rzeczywiście częstym problemem, jednak liczne przypadki, z którymi mieliśmy kontakt, pozwoliły nam poznać, wszystkie najczęstsze powody awarii. Warto wśród oferty różnorodnych serwisów, poszukać takiego, który firmuje się jako mechanik Citroen. Kraków jest miastem, gdzie na drogach często można spotkać ten model samochodu. Z uwagi na jego popularność wielu mechaników podejmuje się napraw, jednak warto poszukać serwisu z dużym doświadczeniem. Zapraszamy do usuwania usterek Citroena w naszym serwisie. 

Czym zajmuje się Serwis Citroen Kraków?

Jesteśmy warsztatem samochodowym, który dokonuje napraw wszystkich mechanizmów w uszkodzonych pojazdach. Można nam zlecić zarówno standardowe problemy, typu wymiana amortyzatorów, czy klocków hamulcowych, poprzez bardziej wymagające wymiany sprzęgła, aż po regenerację silnika. Specjalizujemy się w serwisie aut niemieckich i francuskich, ale podejmujemy się także pracy z samochodami innych marek. 

Serwis Citreon Kraków, to miejsce przyjazne zarówno samochodom, jak i klientom. Staramy się, aby wykonywane przez nas naprawy spełniły oczekiwania kierowców, którzy opuszczając warsztat, będą mogli bezpiecznie udać się w trasę. Za każdym razem oprócz zgłoszonej usterki, dokonujemy kompleksowego przeglądu i sugerujemy, co powinno zostać naprawione w najbliższym czasie. Współpracując z nami, masz gwarancję, że usterka zostanie usunięta szybko i profesjonalnie. 

Ostatnie posty z naszego bloga motoryzacyjnego

Categories

MASZ PYTANIE ?

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Na wszystkie Państwa pytanie chętnie odpowiemy.