Serwis samochodowy Ford kraków

Serwis samochodowy FORD

Jesteś właścicielem Forda Fiesty, Focusa lub innego modelu tej marki? Mieszkasz w Krakowie lub w pobliżu miasta? Poszukujesz sprawdzonego mechanika, który zajmie się Twoim samochodem? Przeglądasz internet, wpisując: serwis samochodowy Ford Kraków? Nie szukaj dalej bezskutecznie, nasz serwis naprawi usterki Twojego Forda. Zespół mechaników z naszego zakładu to profesjonaliści, którzy wymienią wszelkie wadliwe części i pozwolą Ci ponownie ruszyć w trasę. Gwarantujemy profesjonalne podejście do sprawy i miłą obsługę klienta.

Co najczęściej psuje się w Fordzie ?

  • Zanik napięcia w akumulatorze,
  • zawieszenie,
  • końcowy tłumik,
  • alternator,
  • elektryka.

Fordy w segmencie B i C są uznawane za solidne samochody do codziennego użytku. Ford C-Max to niezwykle udane auto rodzinne, które nie zatraciło swojego charakteru mimo silnej konkurencji w tej klasie. Jego popularność sprawia, że często można go spotkać na drogach. Fordy uznawane są średnio awaryjne pojazdy, które dosyć łatwo jest utrzymać w dobrym stanie przez dłuższy czas. Wiekowe modele mogą mieć problem z korozją oraz awaryjnym zawieszeniem, jednak po wielu latach ten mankament dotyczy wielu samochodów. 

Czym zajmuje się Serwi Ford Kraków?

W naszym serwisie zajmujemy się kompleksową naprawę wszelkich układów, które psują się w Fordzie. Każdą diagnostykę zaczynamy od rozpoznania czy przyczyna problemu nie leży głębiej. Często niesprawna część uszkadza inną, której działanie jest z nią powiązane. Staramy się rozwiązywać problem kompleksowo, aby klient nie musiał do nas powracać ponownie w krótkim czasie. 

Nasz serwis, który w swojej działalności zawiera zakres usług, które można szeroko określić mechanik Ford Kraków, bazuje na kilkunastoletnim doświadczeniu napraw wykonanych w tysiącach samochodów. Skupienie się na określonej gamie producentów aut pozwoliło nam ukierunkować się i wypracować sobie skuteczne schematy działania. Oddając nam swój samochód, masz gwarancję szybko wykonanej usługi, która jednocześnie nie zrujnuje Twojego portfela. Chcemy dać Ci najwyższą jakość za rozsądną cenę.

Ostatnie posty z naszego bloga motoryzacyjnego

Categories

MASZ PYTANIE ?

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Na wszystkie Państwa pytanie chętnie odpowiemy.