Serwis samochodowy Skoda kraków

WARZTAT samochodowy SKODA

Szukasz sprawdzonego warsztatu samochodowego, któremu możesz powierzyć swój samochód? Chcesz w jednym miejscu dokonać kompleksowego przeglądu oraz wymienić opony? Szkoda Ci czasu na szukanie różnych specjalistów? W takim razie serwis samochodowy Skoda Kraków, to miejsce stworzone dla Ciebie. Zajmujemy się kompleksowo naprawą układów mechanicznych, elektroniki oraz świadczymy usługi z zakresu wulkanizacji. Naprawiamy wszystkie modele marki Skoda

Co najczęściej psuje się w Skodzie ?

  • Belka skrętna,
  • maglownica,
  • podnośniki elektrycznie otwieranych szyb,
  • zawieszenie,
  • układ hamulcowy.

Skoda jest częstym wyborem wśród osób, które poszukują sprawdzonego, ekonomicznego auta na lata. Stosunkowo niedrogie w zakupie w porównaniu z konkurencyjnymi markami samochody, często stanowią część firmowej floty.  Rutynowe naprawy najczęściej psujących się mechanizmów nie są ani zbyt skomplikowane, ani bardzo drogie. Żeby jak najdłużej cieszyć się z jazdy swoją Skodą, warto regularnie wykonywać przeglądy i na bieżąco naprawiać pojawiające się usterki. 

Czym zajmuje się Serwis Skoda Kraków ?

Prowadzony przez nas warsztat od lat naprawia samochody tej marki. Dzięki temu już spora grupa klientów kojarzy nas, jako mechanik Skoda Kraków. Zajmujemy się wymianą sprzęgła, rozrządu, naprawą układów hamulcowych i zawieszenia. Gwarantujemy jednocześnie szybkie i rzetelne wykonanie usługi. Przestawiamy klientowi szczegółowy kosztorys wykonanych prac. Staramy się znajdować balans między jakością a rozsądną ceną. Nie musisz się zatem obawiać, że wizyta u nas będzie bardzo droga.

Oprócz podstawowych usług z zakresu mechaniki podejmujemy się również naprawy wszelkich elementów należących do elektroniki pojazdu. Jeśli masz jakikolwiek problem z tym związany, zgłoś się do nas. Naprawiamy także auta powypadkowe. Są to zazwyczaj bardziej czasochłonne i rozległe prace, jednak mechanicy z naszego serwisu czują się dobrze w takich wyzwaniach. Dokonujemy oceny, czy samochód  będzie mógł jeszcze powrócić na drogę, czy nadaje się już do kasacji. 

Ostatnie posty z naszego bloga motoryzacyjnego

Categories

MASZ PYTANIE ?

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Na wszystkie Państwa pytanie chętnie odpowiemy.