Wymiana opon kraków

Wulkanizacja Kraków & Wymiana opon Kraków

W naszych warunkach klimatycznych sezonowa wymiana opon jest warunkiem bezpiecznej jazdy. Część kierowców kusi się, aby zrobić to samodzielnie. Nie jest to jednak dobry pomysł, lepiej zlecić to fachowcom, którzy na hasło zmiana koła Kraków robią to błyskawicznie. Zarówno odkręcanie, jak i przykręcanie śrub mocujących powinno być wykonane bardzo starannie oraz przy użyciu specjalnych kluczy. Uszkodzenie elementów lub zbyt słabe ich dokręcenie może zagrażać bezpieczeństwu pasażerów jadących pojazdem. Równie ważna jest kwestia wyważenie kół po wykonanej wymianie, a nie sposób zrobić to samodzielnie. 

Usługi wulkanizacyjne Kraków — serwis z długą tradycją

W naszym zakładzie od lat zajmujemy się zarówno wymianą opon, jak i pozostałymi usługami wulkanizacyjnymi. Użytkując samochód, często możemy przypadkowo uszkodzić oponę. Przerwanie ogumienia może spowodować nawet drobny, ostro zakończony przedmiot. Przez powstałą nieszczelność będzie uciekać powietrze, a nasz komputer wskaże zbyt niskie ciśnienie. Wiele tego typu usterek da się uszczelnić specjalnymi środkami. Po regeneracji opona może służyć jeszcze długi czas i nie ma konieczności, aby wymieniać ją na nową. 

W naszym serwisie lokalizujemy bezbłędnie, wszelkie uszkodzenia i pęknięcia dając oponom nowe życie. Przy okazji wizyty w warsztacie sprawdzamy stan techniczny wszystkich kół i informujemy klienta o przewidywanej żywotności założonego zestawu. Daje to możliwość, aby zawczasu przygotować się finansowo i czasowo do koniecznej wymiany. Wulkanizacja Kraków prowadzona przez nasz serwis, to dobry adres dla Twoich opon. 

Wymiana opon w serwisie Kraków

Sezonową wymianę opon warto połączyć z ogólnym przeglądem sprawności samochodu. Może się okazać, że to już najwyższy czas na wymianę hamulców lub amortyzatorów. Nie warto ryzykować i jeździć niesprawnym autem. Czasem naprawa nie jest droga i zajmuje zaledwie kilka godzin, a może uratować nasze życie. Nie wahaj się zatem i umów się na naprawę oraz usługi wulkanizacyjne. Kraków oferuje szereg takich usług w różnych częściach miasta, sprawdź więc, a może jesteśmy blisko Ciebie. 

Ostatnie posty z naszego bloga motoryzacyjnego

Categories

MASZ PYTANIE ?

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Na wszystkie Państwa pytanie chętnie odpowiemy.