Serwis samochodowy Opel kraków

Serwis samochodowy Opel

Potrzebujesz wymienić rozrząd? Może Twoje hamulce nie działają już tak jak wcześniej? Chcesz wymienić opony? Najwyższy czas na wymianę oleju i innych płynów samochodowych? Jeśli jesteś właścicielem Opla, prowadzony przez nas serwis samochodowy Opel Kraków jest tym, czego szukałeś. Powierz nam swój pojazd, a my zajmiemy się nim kompleksowo. Oferujemy zarówno cykliczne przeglądy, jak i naprawy poszczególnym mechanizmów. Świadczymy także usługi wulkanizacyjne oraz naprawiamy elektronikę samochodową.

Co najczęściej psuje się w Oplu?

  • Zawieszenie,
  • wymiana tulei i tłoków,
  • awaryjność skrzyni biegów,
  • pompa wtryskowa
  • centralny zamek.

Ople uchodzą za stosunkowo trwałe i niedrogie w naprawach samochody. Ich największym mankamentem była zawsze podatność na korozje. Mimo to, po naszych drogach jeździ sporo modeli tego samochodu. Za Oplem przemawiają najbardziej stosunkowo niskie koszty utrzymania, na które w dużej mierze wpływa rozsądne spalanie. Segment B, czyli Opel Corsa jest częstym wyborem, jako pierwszy samochód dla młodego kierowcy. Produkowany od 1983 roku cieszy się niesłabnącą popularnością. 

Czym zajmuje się serwis Opel Kraków ?

W naszym serwisie diagnozujemy i naprawiamy wszelkie usterki, które mogą Cię spotkać podczas użytkowania samochodu. Gwarantujemy, że po wizycie u nas mechanik Opel Kraków, będzie kojarzył się już tylko z nami. Nie tylko skutecznie naprawiamy, ale też tworzymy pozytywną atmosferę współpracy z klientem. Możesz nam powierzyć zarówno rutynowe wymiany poszczególnych elementów, jak i bardziej wymagające naprawy.

Podejmujemy się skomplikowanych napraw powypadkowych, staramy się przywrócić sprawność uszkodzonego samochodu. Przy dużych i czasochłonnych pracach przedstawiamy szczegółowy kosztorys. Pracujemy zarówno na oryginalnych częściach, jak i dobrej jakości zamiennikach, które stanowią tańszą alternatywę. Staramy się, żeby każdy klient opuścił nasz warsztat w pełni zadowolony. 

 

Ostatnie posty z naszego bloga motoryzacyjnego

Categories

MASZ PYTANIE ?

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Na wszystkie Państwa pytanie chętnie odpowiemy.